On-line registrační formulář

Před registrací si pozorně přečtěte pokyny uvedené níže.

Formulář vyplňte správně, zejména e-mailovou adresu, protože na ni  bude zasláno potvrzení o registraci.

Pokud tento e-mail neobdržíte, zkontrolujte si, prosím, spamový koš.

Registrační poplatek zaplaťte až po obdržení  faktury elektronicky. Vzhledem k aktuální epidemiologické situaci je splatnost faktury nastavena na 50 dní.

Registrace účastníků: Každý účastník (Účastník, Student, Hostující přednášející) se musí registrovat jednotlivě. Jednou registrací nelze zaregistrovat více účastníků.

Registrace sponzorů: Každý člen sponzorského týmu se musí registrovat samostatně. V rámci sponzorského poplatku vybere jako druh účasti "Člen sponzora". Všichni další účastníci sponzora nad rámec sponzorské smlouvy se registrují jako "Účastník".

Příklad: Sponzor se chce zúčastnit konference jako Hlavní partner v počtu tří členů sponzorského týmu. V rámci sponzorské smlouvy má nárok na dva účastníky. Registrace proběhne následujícím způsobem: První účastník se registruje pod svým jménem a jako druh účasti vybere "Hlavní partner". Druhý účastník se registruje jak "Člen sponzora". Třetí účastník se registruje jako "Účastník".

Odeslání formuláře je považováno za závaznou přihlášku, proto si před jeho odesláním důkladně prostudujte smluvní podmínky.

Registrační poplatek

Účastník

5 200 CZK

Student *)

4 200 CZK

*) Pokud se registrujete jako student a budete požadovat slevu, nezapomeňte zaslat potvrzení o studiu na e-mail a uvést Číslo faktury. Potvrzení o studiu můžete také předložit při registraci na místě.

Jelikož Registrační poplatek zahrnuje rovněž občerstvení, nezapomeňte si vybrat stravu. V případě, že si nevyberete z nabídky, nechte pole nevyplněné. V úterý 21. 09. 2021 je naplánován večerní raut formou švédských stolů.

Ubytování není zahrnuto v účastnickém poplatku a všichni účastníci si jej hradí sami. Bližší informace najdete v sekci ubytování.

Epidemiologická situace - prokázání bezinfekčnosti: Vzhledem k současné situaci bude pro účast na konferenci vyžadován Certifikát o Očkování, Certifikát o Prodělané onemocnění covid 19  anebo PCR test v souladu s pravidly platnými v době konference.

Aktivní prezentaci, přednášku nebo poster, si můžete můžete zvolit při své registraci. Název přednášky nebo posteru a jména  autorů uveďte do pole Název prezentace

Termín pro přihlášení prezentace formou přednášky je 20. 07. 2021

Přihlášky formou posterů uzavíráme 31. 08. 2021.

Ukončení registrace je dne: 31. 08. 2021.

Účast

Firemní údaje

Fakturační adresa

Poštovní adresa(liší-li se od fakturační)

Strava

Platba

Zpráva pro příjemce / Poznámka

Copyright © 2021 ceskachromatografickaskola.cz | Všechna práva vyhrazena.