On-line registrační formulář

Formulář vyplňte správně (zejména e-mailovou adresu), protože na tuto emailovou adresu Vám přijde registrační e-mail.

Pokud tento email neobdržíte, zkontrolujte si prosím spamový koš.

Po kontrole údajů Vám bude vystaven daňový doklad (faktura), který Vám bude následně doručen e-mailem

Odeslání formuláře je považováno za závaznou přihlášku, proto si před jeho odesláním důkladně prostudujte smluvní podmínky.

Registrační poplatek

Platba

Delegát

4 000 CZK

Student *)

3 400 CZK

*) Pokud se registrujete jako student a budete požadovat slevu, nezapomeňte zaslat potvrzení o studiu na e-mail a uvést Vaše registrační číslo (variabilní symbol uvedený na faktuře). Potvrzení o studiu můžete také předložit při registraci na místě.

Registrační poplatek zahrnuje rovněž občerstvení - bližší informace najdete v sekci ubytování.

Ubytování není zahrnuto v účastnickém poplatku a účastníci (posluchači, přednášející i zástupci komerčních firem) si ubytování hradí sami.

Ukončení registrace je dne: 8.5. 2019.

Firemní údaje

Fakturační adresa

Poštovní adresa(liší-li se od fakturační)

Zpráva pro příjemce / Poznámka

Copyright © 2019 ceskachromatografickaskola.cz | Všechna práva vyhrazena.