Novinky České chromatografické školy

Jelikož přetrvává zájem o odborný kurs s názvem Validace analytické metody a použití programu Excel je otevřena registrace pro rok 2022. Sledujte informace v záložce Semináře.

V termínu od 13.-14.04.2022 proběhne praktický kurz – škola HPLC, který je pořádán ve spolupráci firmy Pragolab a České  chromatografické školy v čele s předními lektory (a autory publikací Moderní  HPLC  separace v teorii a praxi I. a II. díl) Lucií Novákovou a Michalem Doušou.

Všechny potřebné informace najdete zde.

Dále jsme vás chtěli informovat, že od listopadu 2021 se Česká chromatografická škola stává dle zákona č. 235/2004 Sb. (Zákon o dani z přidané hodnoty) plátcem DPH, což bude mít bohužel pro neplátce DPH dopad ve zvýšení ceny.

V záložce Služby najdete seznam produktů a služeb, které poskytujeme jako Česká chromatografická škola.

Spolupracujeme:

GHPLCenter s.r.o. www.ghplcenter.cz

Katalog si můžete stáhnout zde.

Spolupracujeme s firmou Labrulez, kde můžete nalést sekci České chromatogrické školy zde nebo zde.

LabRulez LCMS

LabRules GCMS

Copyright © 2022 ceskachromatografickaskola.cz | Všechna práva vyhrazena.