Vážení kolegové, přátelé, přednášející a sponzoři

Vědecká konference "Česká chromatografická škola - HPLC" patří mezi pravidelná setkání odborníků pracujících v oblasti analytické chemie se zaměřením na separační metody, zejména HPLC/UHPLC, SFC a kapilární elektroforézu.

7. ročník odborné konference "Česká chromatografická škola - HPLC 2019" pořádá zapsaný spolek Česká chromatografická škola a Farmaceutická fakulta Univerzity Karlovy v Hradci Králové, Katedra analytické chemie ve spolupráci s projektem STARSS (reg. č.: CZ.02.1.01/0.0/0.0/15_003/0000465 spolufinancovaného z EFRR).

Termín konference: 12.-15.5. 2019

Místo konference: Vinařství u Kapličky

Konference je organizována jako setkání techniků, pracovníků v laboratořích, studentů, vědců a zástupců firem. Konference je zaměřena zejména na praktické aplikace a je vhodná jak pro pracovníky QC laboratoří, tak pro studenty a učitele vysokých škol.

Hlavním cílem konference je dlouhodobé technické a odborné vzdělávání pracovníků v oboru a dále si klade za cíl vytvořit prostor pro spolupráci mezi podniky, vysokými školami a výzkumnými pracovišti.

Oficiální jednací jazyky: čeština, slovenština a angličtina.

Na konferenci je nutné se registrovat předem.

Všichni jste srdečně zváni!

Partner konference:

Starrs

Generální sponzor konference:

Waters logo

Sponzoři konference:

Pragolab-Thermo

Labicom logo

HPST logo

Chromservis

Merck logo

Perkin Elmer

Shimadzu logo

Metrohm logo

Cayman pharma logo

Watrex logo

ALS logo

Quinta Analytica

In Memory of Ing. Ivan Podzimek, CSc.

Ivan Podzimek

Copyright © 2019 ceskachromatografickaskola.cz | Všechna práva vyhrazena.